0

20 GBP od Monese

Monese to aplikacja, dzięki której można otworzyć i prowadzić rachunek bieżący w Wielkiej Brytanii. Nie trzeba mieszkać na Wyspach, ani posiadać tam historii kredytowej. Konto można otworzyć w zaledwie 3 minuty.

Monese reklamuje się, że założenie rachunku bankowego nie zajmie nam więcej niż 3 minuty. Po założeniu konta otrzymamy kartę debetową od Visy i dostęp do wielu ciekawych funkcji.

Możemy sprawdzać stan konta, wysyłać i otrzymywać przelewy, a także przesyłać pieniądze w czasie rzeczywistym do znajomych, którzy również posiadają apkę. Za zapraszanie znajomych do aplikacji otrzymujemy bonusy – za każdego znajomego, który umieści swoje środki na koncie Monese otrzymamy 15 funtów.

Przypominam, że Monese to brytyjski fintech. Mówiąc po ludzku jest to znana firma finansowa, która świadczy usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Zaledwie w kilka minut możesz otworzyć konto bankowe przez internet (za pomocą swojego smartfona).

Co otrzymasz za darmo wybierając to rozwiązanie?

Karta płatnicza
Konto dwu-walutowe (GBP i EUR)
Bankomaty na świecie
Aplikacje: Apple Pay i Google Pay
Wielojęzyczny Zespół Obsługi Klienta

Chcesz dostać 15 GBP od Monese i 5 GBP ode mnie ? Użyj mojego kodu polecenia podczas rejestracji: TOMA397

Monese
Bez tego kodu polecenia NIE OTRZYMASZ BONUSU !
Po pierwszej transakcji kartą Monese odezwij się do mnie (tomekpatekpl@gmail.com), a otrzymasz dodatkowe 5 GBP czyli łącznie 20GBP zupełnie zadarmo !

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *